WATSU

Bolí vás záda, cítíte se vyčerpaní, potřebujete si odpočinout a načerpat novou energii? Právě pro vás jsme připravili v Anahitě v Klánovicích vodní terapii Watsu, která působí na mobilizaci kloubů, svalů a celého těla. Uvolňuje psychické napětí. Terapie je individuální, probíhá ve vodě 34°C teplé.

* Vodní terapie využívají vodu jako základní prvek života. Naše tělo je z 80% voda, před narozením se 9 měsíců vyvíjíme ve vodě. Voda, která je nositelem informací, má schopnost naše tělo nést, uvolnit, očistit fyzicky i energeticky, navodit stav pohody. A když se tyto vlastnosti spojí s vnímáním terapeuta, jeho odbornými znalostmi a uměním práce s tělem, nezbývá než toto vše na sebe nechat působit a celou terapii si užít.

Vodní terapie působí na fyzické, psychické i emocionální úrovni, aktivizují samo uzdravující síly organismu, průběh terapie je volen podle individuálních potřeb klienta.

Watsu©je základní technika, ve které jsou všechny tyto kvality zastoupeny. Ostatní techniky, se kterými se na těchto stránkách setkáte z Watsu vycházejí, dále jej rozvíjejí, dají se kombinovat a vzájemně se doplňují.

* Tento text je převzatý z www.watsu-czech.cz, kde naleznete další podrobnosti k této úžasné vodní relaxační terapii.