WATSU – sobota 27. 1. 2024

29. listopadu 2023
WATSU – sobota 27. 1. 2024

Bolí vás záda, cítíte se vyčerpaní, potřebujete si odpočinout a načerpat novou energii?

REZERVACE – ZDE

Právě pro vás jsme připravili v Anahitě vodní terapii Watsu, která působí na mobilizaci kloubů, svalů a celého těla. Uvolňuje psychické napětí, přináší hlubokou relaxaci. Terapie je individuální, probíhá ve vodě 34°C teplé.

* Vodní terapie využívají vodu jako základní prvek života. Naše tělo je z 80% voda, před narozením se 9 měsíců vyvíjíme ve vodě. Voda, která je nositelem informací, má schopnost naše tělo nést, uvolnit, očistit fyzicky i energeticky, navodit stav pohody. A když se tyto vlastnosti spojí s vnímáním terapeuta, jeho odbornými znalostmi a uměním práce s tělem, nezbývá než toto vše na sebe nechat působit a celou terapii si užít.

Vodní terapie působí na fyzické, psychické i emocionální úrovni, aktivizují samo uzdravující síly organismu, průběh terapie je volen podle individuálních potřeb klienta.

Watsu©je základní technika, ve které jsou všechny tyto kvality zastoupeny. Ostatní techniky, se kterými se na těchto stránkách setkáte z Watsu vycházejí, dále jej rozvíjejí, dají se kombinovat a vzájemně se doplňují.

* Tento text je převzatý z www.watsu-czech.cz, kde naleznete další podrobnosti k této úžasné vodní relaxační terapii.

Watsu je vhodné pro každého – bez rozdílu věku, pro lidi s omezenou pohyblivostí, těhotné ženy (pro které to může být nádherný prožitek spojení s miminkem), děti, ale i sportovce.

Termín sobota 27. ledna 2024

Cena 2 500,- Kč (zahrnuje terapii 50 – 60 min, aklimatizaci 20 min, občerstvení)

Rezervace termínu je možná on-line prostřednictvím rezervačního systému nebo na recepci Anahita Černý Most osobně i telefonicky 281 973 065.

​Chcete-li tento jedinečný zážitek věnovat jako dárek, kontaktujte nás emailem (anahita@anahita.cz), rádi vám připravíme dárkový poukaz.