Náš příběh

Rodinná firma pro rodinný život.

Vše začalo nápadem porodní asistentky Evy Barešové. Od roku 2000 se mnohé změnilo, ale jedno zůstává – pečujeme o všestranný rozvoj vašich dětí. S láskou.

Jak to začalo

Vše začalo nápadem porodní asistentky Evy Barešové. V počátcích své práce Eva maminky navštěvovala u nich doma v prostředí jejich rodinného zázemí. Pomáhala jim s veškerou péčí o jejich nejmenší od předporodních kurzů přes cvičení, vaničkování až po laktační poradenství. V roce 2003 otevřela první Centrum pro těhotenství, porod a mateřství na poliklinice Černý Most.

Oblast mateřství postupně vtáhla i jejího manžela Miroslava Bareše, a to nejen ve smyslu vlastního rodinného života. Miroslav se chopil vedení firmy a v roce 2009 otevřel v Klánovicích centrum mateřství s bazénem pro plavání kojenců. V roce 2016 pak zprovoznil také centrum s velkým bazénem pro kojence i batolata ve velmi dobře dostupné lokalitě v Praze na Černém Mostě.

Dnes kromě manželů Barešových tvoří tým Anahity přibližně třicet instruktorů a dalších odborníků. Centrum Anahita nabízí širokou škálu aktivit a služeb jako je například dětská jóga, montessori nebo těhotenské masáže a regresní terapie pro maminky. V budoucnu se chce Anahita začít věnovat i komplexnímu dětskému lékařství a fyzioterapii.

Máme radost, že se součástí našeho příběhu stávají stále nové rodiny. Staňte se jí i vy.

Služby
Služby

Historie v číslech

1999

Počátek činnosti porodní asistentky Evy Barešové

2003

Otevření prvního centra Anahita na poliklinice na Černém Mostě

2009

Založení centra Anahita v Praze Klánovicích

2013

První lyžařská dovolená rodičů s dětmi

2014

První příměstský tábor Zálesáček

2016

Otevření nového centra mateřství Anahita v Praze na Černém Mostě

2022

Otevření druhého bazénu Mia v centru Anahita na Černém Mostě

Naše filozofie

Nejsilnější pouto na světě.

Jsme centrum mateřství, které pečuje o všestranný rozvoj dítěte a také o jeho harmonický vztah s oběma rodiči.

01

Péče o novorozence a plavání

Není překvapením, že Česko patří v porodnictví a péči o novorozence ke světové špičce. Jedná se o dlouhodobý trend. Kromě toho u nás existuje významná tradice plavání, a to už od těch nejmenších. Obě tyto hodnoty – péče o děti a tradice plavání – se snoubí právě v centru mateřství Anahita.

02

Jsme v tom spolu

Být matkou či otcem na plný úvazek je jednou z nejlépe placených prací. Odměnou je totiž čistá láska. Zároveň však mateřství patří mezi nejnáročnější zaměstnání vůbec. Začátky tohoto krásného a mnohdy i nelehkého životního období vás rádi provedeme.

24

Let zkušenosti

19

Služeb a aktivit

30

Lektorek a lektorů

Perská bohyně plodnosti.

Perská bohyně plodnosti.

Jsme Anahita

Ptáte se proč Anahita? Anáhitá je perská bohyně plodnosti a vody, která personifikuje nebeské řeky. Zmínky o ní najdeme i v mnohých řeckých a římských pramenech – nejčastěji bývá srovnávána s bohyní Afroditou, Artemidou nebo Athénou. Ženství, mateřství a element vody je středobodem naší veškeré práce, a proto jsme si vybrali právě ji.

Hodnoty, které vyznáváme a žijeme

01

Mateřství

Síla mateřství je větší než zákony přírody. Toto jedinečné životní období vám co nejvíce zpříjemňujeme a usnadňujeme. Pro spokojenost vás a vašich dětí.

02

Celostní přístup

Ve zdravém těle, zdravý duch. To platí nejen u dospělých, ale i u těch nejmenších. Proto se zabýváme každým – malým i velkým – jako jedinečnou osobností.

03

Odbornost

Zakládáme si na vysoce profesionálním přístupu celého našeho týmu. Odborně vzděláváme a průběžně školíme všechny naše instruktory i další pracovníky.

04

Důvěra

Našim klientům nasloucháme a jejich přání vždy respektujeme. Matky, otcové, babičky i dědečci své děti svěřují do naší péče s opravdovou důvěrou.

05

Pohodlí

Chceme, abyste se u nás cítili příjemně a uvolněně jako u vás doma. Vy i vaše děti. Protože jen tak se spolu můžeme efektivně naučit novým věcem.

06

Inspirace

Neustále se vyvíjíme, zlepšujeme a poskytujeme nové služby. Inspirujeme se nejnovějšími trendy i poznatky medicíny. A sami inspirujeme ostatní.

Více článků