Jako ryba ve vodě

Plavání batolat

Zábava a radost z volného pohybu ve vodě. Nejen o tom je plavání u nás v Anahitě. Pro děti 1-6 roků.

Přihlásit se
Volnost a lehkost

„Všichni dospělí byli dětmi, ale málokdo si na to pamatuje.“

Antoine de Saint-Exupéry

Prohlubte vzájemné citové vazby a důvěru se svými nejmenšími – zábavnou a smysluplnou formou. Přihlaste se na lekce plavání do moderního Centra Anahita v Praze na Černém Mostě. Díky strategické poloze se k nám snadno dostanete autem i metrem a pohodlně zaparkujete, protože máme celkem 140 parkovacích míst.

Rozvoj psychomotoriky i posílení imunity

Cílem plavání batolat není děti naučit plavat v pravém slova smyslu, ale především podpořit jejich psychomotorický vývoj, koordinaci, hrubou motoriku a zároveň posílit imunitu. Pravidelný pobyt ve vodě zlepšuje jejich zažívání, spánek a učí děti správnému držení těla. Po lekci si můžete dopřát zaslouženou odměnu v podobě kávy, dezertu a dalšího občerstvení v naší kavárně s dětskou hernou.

Blahodárné účinky slané vody

V bazénu VITA o rozměrech 10x5 m používáme výhradně jemně slanou vodu o teplotě 31-32 °C, jejíž kvalita podléhá kontrole Zdravotního ústavu Ministerstva zdravotnictví. Slaná voda příznivě působí proti nejrůznějším kožním problémům, kterými děti mohou trpět, ale také na jejich krevní oběh, látkovou výměnu a detoxikaci organismu.

Naše metodika

Zakládáme si na vysoce odborném vedení všech našich instruktorů a instruktorek. Lektory si vždy pečlivě vybíráme a systematicky je vzděláváme prostřednictvím naší Akademie Anahita. Garantkou metodiky u nás je PaedDr. Jana Hochová, nejvýznamnější odbornice v oblasti kojeneckého plavání v České republice. Přečtěte si více o naší metodice.

Pro batolata

Plavání pro batolata je vhodné pro děti ve věku od 1 do 6 let. Pro mladší děti doporučujeme plavání ve vaně a následně plavání pro kojence od 5 měsíců.

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Podle obsazenosti bazénů můžeme nabídnout také individuální lekce plavání. Pro více informací nás kontaktujte emailem na adrese anahita@anahita.cz.

Náš tip

Plavání doporučujeme kombinovat s dalšími lekcemi a službami jako je cvičení kojenců a batolat, dětská jóga, masáže miminek nebo laktační poradna. Neváhejte se nás na cokoliv, co se týká těhotenství, mateřství a zdravého vývoje dětí, zeptat. Pokud budeme znát odpověď, rádi vám pomůžeme.

„V Anahitě si nejvíc cením odborného a přitom velmi lidského přístupu. Děti se neučí plavat s tetami, které metodiku vyčetly někde na internetu, jak je tomu občas jinde. Vedou je opravdoví profesionálové. “

Dana maminka

Na co se nás ptáte?

Kolik kurz stojí?

Cena záleží na počtu lekcí v kurzu. Kurzy jsou rozdělené na 3 semestry – jarní (přibližně 20 lekcí), letní (8 lekcí) a podzimní (20 lekcí). Konkrétní informaci o cenách vám zašleme po vyplnění nezávazné přihlášky.

Můžu přijít na jednotlivou lekci?

Všechny naše plavecké kurzy jsou metodicky vedeny, navazují na sebe, a proto jednotlivé lekce nenabízíme.

Můžu přijít na zkušební lekci?

Zkušební lekce bohužel nemáme. Pokud nahlásíte storno do 48 hodin po druhé lekci semestru, storno poplatek činí 1500,- Kč a zbytek uhrazeného kurzovného vám vrátíme.

Od kdy do kdy jednotlivé kurzy probíhají a jaký je přesný počet lekcí?

Počet lekcí záleží na státních svátcích a dnech volna. Délky semestů: - podzimní: začátek září - konec ledna - jarní: začátek února -konec června - letní: začátek července - konec srpna Pro nová miminka však otevíráme kurzy během celého roku.

Jak dlouho lekce trvá?

Lekce plavání trvá 30 minut.

Jaký je počet dětí v kurzu?

Počet dětí v kurzu je maximálně 8.

Objednání

Objednání

Přihlásit do kurzu

Pokud máte další otázky, stačí vyplnit nezávaznou přihlášku. Budeme vás co nejdříve telefonicky kontaktovat. Případně nám volejte na telefonní číslo +420 281 973 065 nebo pište na adresu anahita@anahita.cz.