Máme rádi vodu

Plavání kojenců

Děti vodu milují. Není to náhoda – toto prostředí důvěrně znaly už před narozením. Pro děti od 5-12 měsíců.

Přihlásit do kurzů plavání
Poprvé v bazénu Poprvé v bazénu
Malí plaváčci

Poprvé v bazénu

,,Hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjednodušit život. Přesně to jsme dělali jako děti, ale v dospělosti jsme si hrát zapomněli."

Albert Einstein

V centru Anahita naleznete dokonalé zázemí pro plavání těch nejmenších. V rodinném prostředí bazénu MIA se slanou vodou o rozměrech 6x4 metrů se budete cítit jako doma. Tým instruktorů a instruktorek je speciálně vyškolen pro práci s dětmi do 1 roku. Kurzy plavání kojenců probíhají v Centru mateřství na Černém Mostě.

Orientace, koordinace a reflexy

Formou hry si děti v bazénu s příjemně teplou slanou vodou o teplotě 31-32 °C osvojí dovednosti, díky kterým se naučí správně orientovat ve vodním prostředí.

Po absolvování kurzu plavání kojenců děti nezpanikaří při každém cáknutí vody do očí, zautomatizují si bleskové reakce při skoku či pádu do vody a bez větších problémů zvládnou celkovou tělesnou koordinaci pod vodou i hrubou motoriku. Na metodiku dohlíží garantka a zkušená koučka PaedDr. Jana Hochová.

Pro kojence

Plavání pro kojence je vhodné pro nejmenší děti ve věku od 5 měsíců do 1 roku. Pro mladší děti doporučujeme plavání ve vaně a pro starší plavání pro batolata.

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Podle obsazenosti bazénů můžeme nabídnout také individuální lekce plavání. Pro více informací nás kontaktujte emailem na adrese anahita@anahita.cz.

Náš tip

Pro plavání kojenců jsou vhodné menší skupinky a individuální přístup lektora. V bazénu pro kojence proto plave vždy maximálně 6 dětí zároveň. Klidné domácké prostředí dozajista ocení i všichni rodiče a prarodiče.

„V Anahitě jsme se cítili jako doma. Před plaváním jsme se vždy prošli okolní přírodou a lekci završili vynikající kávou a dezertem v kavárně, která je součástí centra.“

Eliška maminka

Na co se nás ptáte?

Kolik kurz stojí?

Cena záleží na počtu lekcí v kurzu. Kurzy jsou rozdělené na 3 semestry – jarní (přibližně 20 lekcí), letní (8 lekcí) a podzimní (20 lekcí). Konkrétní informaci o cenách vám zašleme po vyplnění nezávazné přihlášky.

Můžu přijít na jednotlivou lekci?

Všechny naše plavecké kurzy jsou metodicky vedeny, navazují na sebe, a proto jednotlivé lekce nenabízíme.

Můžu přijít na zkušební lekci?

Zkušební lekce bohužel nemáme. Pokud nahlásíte storno do 48 hodin po druhé lekci semestru, storno poplatek činí 1500,- Kč a zbytek uhrazeného kurzovného vám vrátíme.

Od kdy do kdy jednotlivé kurzy probíhají a jaký je přesný počet lekcí?

Počet lekcí záleží na státních svátcích a dnech volna. Délky semestů: - podzimní: začátek září - konec ledna - jarní: začátek února -konec června - letní: začátek července - konec srpna Pro nová miminka však otevíráme kurzy během celého roku.

Jak dlouho lekce trvá?

Lekce plavání trvá 30 minut.

Jaký je počet dětí v kurzu?

Počet dětí v kurzu je maximálně 8.

Objednání

Objednání

Přihlášení do kurzů plavání

Pokud máte další otázky, stačí vyplnit nezávaznou přihlášku. Budeme vás co nejdříve telefonicky kontaktovat. Případně nám volejte na telefonní číslo +420 281 973 065 nebo pište na adresu anahita@anahita.cz.