Plavání kojenců a batolat

Formou hry si v bazénu s příjemně teplou slanou vodou děti osvojí dovednosti, které jim zajistí schopnost orientovat se ve vodním prostředí. Po absolvování kurzů plavání kojenců a batolat děti nezpanikaří při každém cáknutí vody do očí, zautomatizují si bleskové reakce při skoku či pádu do vody a bez větších problémů zvládnou orientaci pod vodou.

Sebezáchovné dovednosti a reakce v mnoha případech nečekaných kontaktů s vodou mohou dítěti zachránit život. Děťátko se dokáže, po absolvování kurzu plavání kojenců a batolat, pod vodou rozhlédnout, pohyby ruček a nožek si pomůže dostat se k hladině a poté ke břehu. Nejedná se o plavání v pravém slova smyslu, ale o schopnost, která může být pro dítě v kritické chvíli zásadní.

Starší děti postupně zvládnou základy plaveckých způsobů, jako je kraul, znak a prsa. Také se naučí skokům z okraje bazénu či vyvýšeného stupínku. Kurzy plavání kojenců, batolat a miminek jsou nejlepší průpravou pro získávání následných plaveckých dovedností vašich dětí.

Klánovice

Pro plavání kojenců a batolat ANAHITA provozuje dvě pracoviště. Prvním je bazén v Praze Klánovicích se slanou vodou a kompletním zázemím vhodným zejména pro plavání nejmenších dětí ve věku od 6 do 18 měsíců. Intimita Klánovického bazénu navozuje pocit domácího prostředí, ve kterém se budete Vy i Vaše dítě cítit příjemně. Klid a pohoda Klánovického lesa se přenáší do pohody našich klientů.

Černý Most

Druhým pracovištěm je ANAHITA – centrum mateřství v Praze na Černém Mostě. Zdejší centrum je místem, kde poskytujeme kompletní rozsah služeb od plavání ve vaničce, přes plavání kojenců a batolat, až po výuku plavání pro předškolní děti. ANAHITA na Černém Mostě je místem setkávání v příjemném prostředí s vysokou úrovní služeb. Bazén tohoto centra má také slanou vodu.

Plavání kojenců a batolat Plavání ve vaně