Mini Capoeira

CAPOEIRA je brazilské bojové umění. Jde o komplexní kulturní fenomén, obsahující svébytné bojové umění, připomínající pohybovým stylem tanec s akrobatickými prvky, doprovázené původní hudbou.

MINI-CAPOEIRA – je lehčí formou capoeiry; přizpůsobená věku dítěte, rekreační zábavou. Významně zlepšuje tělesnou koordinaci, kondici i sebevědomí dítěte. Seznamuje ho s novou kulturou, jazykem, zpěvem a hudebními nástroji. Učí dítě respektu k okolí a rozvíjí jedince i týmovou hru.

Lektor: Mestre Baratino /vl. jm. Carlos Vasconcelos
Stejně tak jako capoeira, i Baratino má své kořeny v Salvador Bahia, v místě mystickém, kde je pozitivní energie součástí každodenního žití. Celý svůj život se věnuje brazilskému bojovému umění – capoeiře, které se stalo i jeho životním krédem.
Jde o člověka charismatického, plného života, který své pocity, zážitky, štěstí i nesmírnou energii, kterou v sobě nosí kompenzuje tancem, tvorbou tanečních choreografií, hudbou a capoeirou.
Své profesní, lektorské zkušenosti uplatnil například v Japonsku, Francii, Španělsku, kde vždy hrdě reprezentoval brazilskou kulturu.
V Brazílii stál u zrodu Kulturního a sociálního centra Raca negra do Brasil, Baratino´s Danc Group a Grupo Capoeira Mandela.

Přihlásit do kurzu se můžete prostřednictvím následujícího formuláře: Přihláška


Dítě


Zákonný zástupce (rodič)

Po odeslání formuláře Vás bude naše pracovnice telefonicky kontaktovat s nabídkou volných termínů.