Speciálně pro maminky

Těhotenské masáže

Uvolněte své tělo i mysl. V těhotenství to oceníte víc než kdy jindy.

Objednat se na masáž
Dokonalý relax Dokonalý relax
Žijte přítomným okamžikem

Dokonalý relax

“Všechna ta klišé, která jste slyšeli o porodu a mateřství – to všechno je pravda. Jsou to ty nejkrásnější věci, které kdy zažijete.”

Penelope Cruz

Nechte se hýčkat. Sebe i miminko v bříšku. Naše postupy vychází z klasických aromaterapeutických relaxačních masáží se zaměřením na nejvíc zatížené partie v těhotenství. Ale protože je každá z nás jedinečná a může se potýkat s odlišnými problémy, začínáme vždy individuální konzultací. Na základě ní sestavíme masáž na míru přímo vám.

Můžeme vám ji dopřát vleže, na boku nebo vsedě – záleží na vás, v jaké pozici se budete cítit příjemně. Používáme výhradně ty nejčistší za studena lisované esenciální oleje jako růže, levandule, heřmánek římský nebo citrusy. Příjemnou atmosféru dokresluje odpočinková hudba, a tak od nás budete odcházet dokonale uvolněná a příjemně naladěná.

Pro budoucí maminky

Masáže jsou ideální pro všechny nastávající maminky, které pociťují únavu nohou, zad či kloubů a touží po celkovém uvolnění.

Náš tip

Vyberte si esenciální olej podle svého aktuálního rozpoložení. Růže, levandule a heřmánek jsou antidepresivní, celkově zklidňují a působí proti úzkostem. Pomeranč, limeta či grapefruit vás osvěží, povzbudí a navodí dobrou náladu.

„Oceňuji individuální přístup masérky, která se zaměřila zejména na partie, které mě trápily nejvíc. Po masáži jsem se cítila příjemně uvolněná – jak fyzicky, tak duševně.“

Lucie maminka

Na co se nás ptáte

Je masáž pro mé dítě bezpečná?

Ano, jedná se totiž o speciální masáž pro těhotné, a proto je maximálně bezpečná a šetrná.

V jaké poloze masírujete?

Záleží jen na vás. Masáž vám můžeme dopřát vleže, na boku nebo vsedě. Podle toho, co vám bude příjemné.

Jak dlouho masáž trvá?

Celková masáž trvá standardně jednu hodinu.

Cena a objednání

60minutová masáž

900,- Kč

Objednat
Objednání

Objednání

Přihlásit se

Masáž, prosím, uhraďte nejpozději do 48 hodin před jejím začátkem, jinak rezervace zaniká. Pokud masáž zrušíte do 12 hodin předem, vrátíme vám plnou cenu. V případě, že ji zrušíte méně než 12 hodin před začátkem, storno poplatek činí 50 % z ceny.