Brzy maminkou

Příprava na porod

Nalaďte se na novou životní etapu. Za pomoci zkušených odborníků. ON-LINE předporodní kurz. Nebo kurz v ordinaci porodní asistentky.

Získejte mateřskou jistotu Získejte mateřskou jistotu Získejte mateřskou jistotu
Individuální kurz na míru

Získejte mateřskou jistotu

“Jste-li matkou, již nikdy nejste ve svých myšlenkách sama. Matka vždy musí myslet dvakrát – jednou za sebe a jednou za své dítě.”

Sophia Loren

Během našeho individuálního kurzu se vám dostane té nejlepší péče, kterou budete v období těhotenství a bezprostředně po porodu potřebovat. Připravíme vás na porod a první dny a týdny s miminkem – to vše prostřednictvím dvou předporodních kurzů pod vedením zkušené porodní asistentky a majitelky našeho centra Evy Barešové. Obě dvě lekce kurzu probíhají ještě před příchodem vašeho miminka na svět, a to ideálně od 28. týdne těhotenství.

Kurz v ordinaci nebo ON-LINE předporodní kurz? - můžete si vybrat

Předporodní kurz můžete absolvovat v ordinaci porodní asistentky nebo ON-LINE přes internet. Během předporodního ON-LINE kurzu se vám z internetového studia Centra mateřství ANAHITA bude věnovat porodní asistentka ve stejném rozsahu jako při osobní návštěvě v ordinaci. Interaktivní on-line lekce "jeden na jednoho" vám umožní vzájemně komunikovat s porodní asistentkou a maximálně tak využít celý čas jen pro sebe. Budete se moci ptát bez ostychu a rozpaků s naprostou důvěrou v soukromí. Je jen na vás, kterou z forem si vyberete.

Kdy odjet do porodnice?

Co si vzít s sebou do porodnice?

Jak zvládnout porod?

Vzít partnera k porodu, ano či ne?

Nejen na tyto, ale i na další otázky se dozvíte odpovědi při našich předporodních kurzech.

Ukázky úlevových poloh i dýchání

Na našem prvním setkání se dozvíte vše o období před porodem – o přípravě a odjezdu do porodnice, jednotlivých porodních dobách, možnostech alternativní pomoci v průběhu porodu a v neposlední řadě o úloze vašeho partnera. Prakticky si ukážeme všechny úlevové polohy, díky nimž se budete cítit lépe. A naučíme se spolu i správně dýchat, což oceníte zejména před porodem a během něj.

Péče o miminko v prvních týdnech

Ve druhé lekci se zaměříme na péči o dítě během šestinedělí a následných týdnů doma jako je kojení, koupání, přebalování nebo ošetřování pupíku. Poradíme vám třeba to, jakou kojeneckou kosmetiku používat a čekají nás i praktické ukázky manipulace s dítětem.

Chceme, abyste věděli, že jsme tu pro vás i během vašeho porodu. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.

Pro budoucí maminky

Předporodní kurz je vhodný pro všechny nastávající maminky kdykoliv od 28. týdne těhotenství.

Kde probíhá předporodní příprava za přítomnosti porodní asistentky?

Předporodní příprava za osobní přítomnosti  probíhá v ordinaci porodní asistentky Centra mateřství ANAHITA v Praze na Černém Mostě.
Náš tip

Neváhejte se nás během konzultací na cokoliv zeptat. Jediný špatný dotaz je totiž ten, který zůstane nezodpovězený. Pokud budete chtít, připravte si předem seznam otázek. Naše předporodní kurzy jsou individuální, a proto vám je upravujeme přímo na míru.

„Předporodní kurz mi pomohl především ve správném dýchání. Díky tomu se mi rodilo mnohem lépe.“

Dominika maminka

Jak to bude probíhat?

1.

Po kliknutí na tlačítko "Přihlásit se" v sekci PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ si zvolíte termín "Předporodní příprava", který nejlépe vyhovuje vašim možnostem.

2.

Vyberete si formu konzultace. ON-LINE přes internet nebo osobní návštěvu ordinace.

3.

Při objednání můžete uvést témata, kterým byste se rádi primárně věnovali.

4.

Provedete úhradu přes platební bránu.

5.

V případě zvolení ON-LINE konzultace obdržíte mailem přístupové údaje.

6.

Ve vámi vybraném čase se vám bude věnovat naše pracovnice.

Pokud neobdržíte potvrzovací e-mail...

Zkontrolujte prosím složku "Nevyžádaná pošta" a také složky Hromadné (na Seznam.cz) nebo Promoakce (na Gmail), případně složku Newsletters. Občas se tam maily zatoulají. Pokud mail nenaleznete, spojte se s námi na telefonním čísle 774 675 705 nebo nám napište na anahita@anahita.cz, pomůžeme vám problém vyřešit.

Cena kurzu

- jedna dvouhodinová lekce

1 400,- Kč

Objednání

Přihlášení na kurz

Přihlásit se

Kliknutí na tlačítko Přihlásit se si vyberete z nabízených termínů a formu předporodního kurzu ON-LINE nebo návštěvu ordinace.