Brzy maminkou

Příprava na porod

Individuální předporodní kurz s porodní asistentkou.

Přihlásit se
Získejte mateřskou jistotu Získejte mateřskou jistotu Získejte mateřskou jistotu
Individuální kurz na míru

Získejte mateřskou jistotu

“Jste-li matkou, již nikdy nejste ve svých myšlenkách sama. Matka vždy musí myslet dvakrát – jednou za sebe a jednou za své dítě.”

Sophia Loren

Provedeme vás obdobím posledních týdnů před termínem porodu, jednotlivými porodními fázemi, připravíme vás na kojení a na první dny s miminkem - to vše prostřednictvím dvou lekcí pod vedením zkušené porodní asistentky a majitelky našeho centra Evy Barešové. Obě dvě lekce kurzu probíhají ještě před příchodem vašeho miminka na svět, a to ideálně mezi 28. a 37. týdnem těhotenství.

Setkání s porodní asistentkou, při kterém se můžete v soukromí zeptat na cokoliv

Během předporodního kurzu se vám bude věnovat porodní asistentka při dvou dvouhodinových lekcích. Prostředí "jeden na jednoho" vám umožní bez zábran vzájemně komunikovat a maximálně tak využít celý čas jen pro sebe. Budete se moci ptát bez ostychu a rozpaků s naprostou důvěrou v soukromí.

Kdy odjet do porodnice?

Co si vzít s sebou do porodnice?

Jak zvládnout porod?

Vzít partnera k porodu, ano či ne?

Nejen na tyto, ale i na další otázky se dozvíte odpovědi při našich předporodních kurzech.

Ukázky úlevových poloh i dýchání

Na našem prvním setkání se dozvíte vše o období před porodem – o přípravě a odjezdu do porodnice, jednotlivých porodních dobách, možnostech alternativní pomoci v průběhu porodu a v neposlední řadě o úloze vašeho partnera. Prakticky si ukážeme všechny úlevové polohy, díky nimž se budete cítit lépe. A naučíme se spolu i správně dýchat, což oceníte zejména před porodem a během něj.

Péče o miminko v prvních týdnech

Ve druhé lekci se zaměříme na péči o dítě během šestinedělí a následných týdnů doma jako je kojení, koupání, přebalování nebo ošetřování pupíku. Poradíme vám třeba to, jakou kojeneckou kosmetiku používat a čekají nás i praktické ukázky manipulace s dítětem.

Chceme, abyste věděli, že jsme tu pro vás i během vašeho porodu. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.

Pro budoucí maminky

Předporodní kurz je vhodný pro všechny nastávající maminky kdykoliv od 28. týdne těhotenství.

Kde probíhá předporodní příprava za přítomnosti porodní asistentky?

Předporodní příprava za osobní přítomnosti  probíhá v ordinaci porodní asistentky Centra mateřství ANAHITA v Praze na Černém Mostě.
Náš tip

Neváhejte se nás během konzultací na cokoliv zeptat. Jediný špatný dotaz je totiž ten, který zůstane nezodpovězený. Pokud budete chtít, připravte si předem seznam otázek. Naše předporodní kurzy jsou individuální, a proto vám je upravujeme přímo na míru.

„Předporodní kurz mi pomohl především ve správném dýchání. Díky tomu se mi rodilo mnohem lépe.“

Dominika maminka

Jak to bude probíhat?

Na základě přihlášky (k nalezení níže) vás budeme telefonicky kontaktovat a domluvíme spolu termíny, které vám budou vyhovovat.

Cena kurzu

- jedna dvouhodinová lekce

1 700,- Kč

Objednání

Přihlášení na kurz

Přihlásit se

Kliknutím na tlačítko Přihlásit se budete přesměrováni na formulář. Po jeho vyplnění a odeslání vás budeme telefonicky kontaktovat a domluvíme spolu termíny předporodního kurzu.