Psychomotorický vývoj

Handling

Základy pro správnou fyzickou manipulaci s miminkem

Přihlásit se na konzultaci

Čekáte miminko a chcete se co nejlépe připravit na jeho příchod? Dozvídáte ze všech možných stran dobře míněné rady - jenže - každá rada je jiná? Rodiče, prarodiče, literatura, internet…

První dny a měsíce v životě miminka jsou nejdůležitější, neboť tento vývoj jde strašně rychle. Od novorozeného děťátka ležícího na zádech máme po roce chodící a mluvící osobnost. Každý rodič se snaží, jak nejlépe umí, ale mnohdy je zmatený z přemíry informací kolem sebe. Jak tedy manipulovat s dítětem, aby to vedlo k jeho zdravému vývoji. To si můžete ujasnit na konzultacích handlingu s námi.

I když si to mnohdy neuvědomujeme, každý náš dotek ovlivňuje miminko v jeho vnímání nového světa do kterého se narodilo. Dotýkání se miminka, pohyb a manipulace s miminkem při běžných denních aktivitách je komunikací mezi pečující osobou, maminkou především a dítětem.

Pokud si chcete najít cestu, na které se budete cítit dobře a jistě, pomůžeme vám se zorientovat. Objednejte si termín konzultace v Anahitě centru mateřství, získáte cenné teoretické informace a praktické dovednosti od proškolených odborníků.

Témata, kterým se můžeme věnovat jsou:

  • Chování dítěte v náručí
  • Zvedání a pokládání
  • Koupání dítěte ve vaničce
  • V jaké fázi psychomotorického vývoje zrovna děťátko je
  • Co by mělo umět?
  • Proč pláče na bříšku?
  • Jak s ním doma můžu cvičit a hrát si?

Časté dotazy

V kolika lidech konzultace probíhají?

Aby bylo možné reagovat na individuální potřeby, je konzultace určena pro jednoho klienta.

Mohou se konzultace zúčastnit oba budoucí rodiče?

Ano, konzultaci je vhodné absolvovat společně.

Je potřeba si s sebou něco přinést?

Není, nácvik probíhá s panenkou, kterou máme pro vás k dispozici.

Cena a objednání

Konzultace - 40 minut

800,-

Rezervovat
Objednání

Objednání

Přihlásit se na konzultaci Kliknutím na tlačítko Přihlásit se na konzultaci budete přesměrovaní na rezervační systém, kde si můžete vybrat z nabízených termínů.