Posilování a rehabilitace

Cvičení pro těhotné

Proč jen sedět doma na gauči? Pilates a jóga je i pro ty s bříškem.

Přihlásit se na cvičení
Fit v těhotenství i po porodu Fit v těhotenství i po porodu
Síla a flexibilita

Fit v těhotenství i po porodu

“Někdy je síla mateřství větší než zákony přírody.”

Barbara Kingsolver

S rostoucím miminkem v bříšku se rychle zvyšují nároky na fyzickou kondici každé budoucí maminky. Narůstá tělesná váha a oběhový systém funguje na plné obrátky. A právě pravidelné cvičení v těhotenství pro vás může být příjemný a účinný způsob, jak zůstat i v tomto období fit a dobře zvládnout zátěž během porodu.

Do našich lekcí zařazujeme prvky z aerobních cvičení, pilates, jógy a nezapomínáme ani na důkladný strečink. Zaměřujeme se na posílení a uvolnění pánevního dna a rovnoměrné zpevnění celého těla. Ke cvičení využíváme pomůcky jako jsou gymbally, lehké činky nebo posilovací gumičky. Neodmyslitelnou součástí každé hodiny je také relaxace.

Ke skupinovému cvičení pro těhotné se můžete připojit v Centru mateřství ANAHITA v Praze na Černém Mostě každé pondělí od 17:30 hod. 

Pro budoucí maminky

Cvičení je ideální pro všechny nastávající maminky od 12. týdne těhotenství, které se chtějí cítit fit a chtějí svůj porod zvládnout co nejlépe.

Náš tip

Ve cvičení, které se na našich lekcích naučíte, můžete pokračovat i doma v šestinedělí po porodu. Vaše svaly a pokožka si zachovají potřebnou pružnost a sílu. Díky tomu se vám bude dobře manipulovat s novým přírůstkem, který bude rychle přibírat na váze.

„Můj první porod a zejména poslední dny před ním pro mé tělo představovaly velkou zátěž. Ale díky lepší fyzické kondici jsem to všechno zvládla.“

Eva maminka

Na co se nás ptáte

Jak dlouho lekce trvá?

Každá lekce trvá 55 minut.

Co si vzít s sebou?

S sebou potřebujete jen pohodlné oblečení, boty do tělocvičny, ručník a pití.

Cvičí se na suchu nebo i ve vodě?

Cvičíme v tělocvičně našeho Centra mateřství ANAHITA v Praze na Černém Mostě.

Je cvičení pro těhotné opravdu šetrné?

Ano, určitě se nemusíte ničeho obávat. Cvičíme na podložkách za použití gymballu, therabandů (posilovacích gumiček) a váhy vlastního těla. Stačí poslouchat své tělo a dělat pouze to, co je vám příjemné.

Cena a objednání

Jednotlivá lekce

220,- Kč

Objednat

Permanentka na 3 lekce

630,- Kč

Objednat

Permanentka na 6 lekcí

1 200,- Kč

Objednat
Objednání

Objednání

Přihlásit se

Na lekci cvičení se můžete přihlásit i během dopoledne v den konání. Případné omluvy, prosím, zasílejte na e-mail anahita@anahita.cz.