Bezstarostné kojení

Půjčování odsávaček

Využijte služeb praktického pomocníka při kojení. V porodnici i doma.

Potřebuji půjčit odsávačku
Aby dítě správně rostlo Aby dítě správně rostlo Aby dítě správně rostlo
Pro všechny kojící maminky

Aby dítě správně rostlo

„Mateřství má velice polidšťující efekt. Všechno se redukuje pouze na to nejzákladnější.“

Meryl Streep

Nejenže vám odsávačku zapůjčíme, ale poradíme vám také, která z nich je ideální právě pro vás. V minulosti jsme testovali řadu různých značek a z našich zkoušek jednoznačně nejlépe vyšly švýcarské odsávačky Medela. Ceníme si je nejen pro jejich výbornou technickou konstrukci, ale především pro jejich funkčnost a maximální spolehlivost.

Odsávačka mléka Medela Swing je vhodná zejména pro krátkodobější použití – pro použití přibližně na jeden až dva týdny. Naproti tomu model Medela Symphony doporučujeme pro používání intenzivní a dlouhodobé, například v případě předčasně narozeného miminka.

Pro kojící maminky

Služba půjčování odsávaček je vhodná pro všechny kojící maminky. Můžete ji využít samostatně nebo jako doplněk k laktačnímu poradenství.

Z hygienických důvodů je nutné k odsávačce zakoupit odsávací set, který obsahuje prsní nástavec velikosti M, ventil s membránou, silikonovou hadičku, lahvičku a uzávěr s víčkem. Myslete na to, že pokud budete chtít odsávat z obou prsů současně, budete potřebovat odsávací sety dva.

Náš tip

Odsávačka se vám může hodit nejen v případě předčasného porodu, ale také když máte mléka víc, než kolik je ho děťátko schopné vypít, nebo pokud ještě nemá vyvinutý sací reflex. Pomáhá také nastartovat laktaci a ocení ji i maminky, které trpí zánětem prsu nebo si jen chtějí povyrazit s kamarádkami.

„V Anahitě mi poradili se správným výběrem odsávačky. Původně jsem si koupila levnou variantu a trápila jsem se tím, že je problém ve mně. Nebyl. Na vině byla nekvalitní odsávačka.“

Lenka mamika

Cena a objednání

Medela Swing - plus vratná kauce 1 000,- Kč

40,- Kč/den

Objednat

Medela Symphony - plus vratná kauce 3 000,- Kč

70,- Kč/den

Objednat

Odsávací set na jeden prs

450,- Kč

Objednat
Objednání

Objednání

Potřebuji půjčit odsávačku

Pokud nevíte, kterou z odsávaček si vybrat, zeptejte se naší zkušené porodní asistentky Evy Barešové na telefonním čísle +420 281 973 065 nebo prostřednictvím e-mailové adresy anahita@anahita.cz. Poradí vám s výběrem nejvhodnější odsávačky právě pro vás.