Nejste v tom sama

Péče po porodu

S příchodem nového človíčka na svět se mnohé změní. Se vším vám pomůžeme.

Chci péči po porodu
Počátek nového života Počátek nového života
Ty a já jsme my

Počátek nového života

„Mateřství mě naučilo, co to znamená žít přítomností a být v klidu. Děti nepřemýšlí o včerejšku ani o zítřku. Žijí daným okamžikem.“

Jessalyn Gilsig

Díky kvalitní poporodní péči získáte po návratu z porodnice neocenitelný klid a jistotu. To vše ve svém domácím prostředí. Naše porodní asistentka a laktační poradkyně Eva Barešová zkontroluje váš zdravotní stav a ošetří případné porodní poranění. Poradí vám a prakticky ukáže, jak správně pečovat o miminko – jak je kojit, koupat, nosit a jaký zvolit denní rytmus. Doporučí vám, jak se během kojení vyváženě stravovat.

Pro harmonický rozvoj dítěte je důležité především to, aby se cítila dobře jeho maminka. Proto vám jako nedílnou součást této služby poskytujeme během šestinedělí psychologické poradenství a celkovou duševní podporu.

Pro novopečené maminky

Péče po porodu je určena pro maminky čerstvě po porodu – pro vícenásobné maminky a zejména pro prvorodičky.

Náš tip

Přestože novým středobodem vašeho života je vaše miminko, nezapomínejte myslet i na sebe. Jen zdravá, vyrovnaná a šťastná maminka totiž může zajistit optimální vývoj zdravého a spokojeného dítěte.

„Po narození naší první dcery jsem trpěla poporodní psychózou. Péče po porodu pod vedením porodní asistentky Evy Barešové pro mě představovala neocenitelnou pomoc.“

Pavlína maminka
Objednání

Objednání

Chci péči po porodu

Péči po porodu objednávejte na telefonním čísle +420 281 973 065 nebo prostřednictvím přihlašovacího formuláře.