Otevřít své nitro

Regresní terapie a hluboká relaxace

Uzdravte své tělo i mysl. Přirozenou pragmatickou cestou.

Objednat se
Rozumějte sami sobě Rozumějte sami sobě Rozumějte sami sobě
Harmonie a přijetí

Rozumějte sami sobě

„Sen, nad kterým se nezamyslíme, je jako dopis, který neotevřeme.“

Carl Gustav Jung

Regresní terapií k větší vyrovnanosti

Regresní terapie pod vedením zkušené terapeutky Michaely Valové může být začátkem vaší nové cesty. Stejně jako každý problém má svou příčinu, má i své řešení. V rozšířeném stavu vědomí podobnému hypnóze otevíráte své nitro a odkrýváte nezpracovaná emocionální traumata z blízké i hluboké minulosti.

Při návratu do starých, často i zapomenutých událostí, vystupujete jako přímí účastníci příběhu, který jste již prožili, ale souběžně získáváte i hlubší vhled „pozorovatelé“. Vaše nastavené vnitřní programy se pochopením širších souvislostí opraví a staré vzorce chování ve vašem životě přestanou působit. Vy si opravu pamatujete, začnete ji aplikovat a díky tomu můžete žít šťastnější život. 

Uzdravující vliv hluboké relaxace

Hluboká relaxace má uzdravující vliv nejen na naše fyzické tělo, ale předěvším na naši duši. Již po dvanácti minutách v tomto uvolněném stavu se v těle spouští samovolné uzdravující mechanismy.

Oprostíte se od každodenního stresu a odpojíte se od vědomé mysli. Dostanete se do stavu pohody, díky čemuž dochází k přirozeným pozitivním změnám v čemkoliv, co právě řešíte – ve zdraví, vztahových záležitostech, práci, sebevědomí nebo seberealizaci.

Pro ženy i muže

Regresní terapie a hluboká relaxace je pro každého, kdo chce žít zdravější, šťastnější a vyrovnanější život. Nebo jen nalézt klid a spočinout v přítomném okamžiku.

Náš tip

Lidé za námi chodí řešit nejrůznější problémy. Nejčastěji partnerské, rodinné a zejména pak problémy s otěhotněním. Tyto věci klasická medicína většinou neřeší. A právě regresní terapie a hluboká relaxace je pragmatická cesta, která skutečně pomáhá.

“S manželem jsme se snažili o dítě více než tři roky. I když mi lékaři po mnoha vyšetřeních řekli, že nemám víceméně šanci přijít do jiného stavu přirozeně a ani několik pokusů o embryotransfery nebylo úspěšných, rozhodla jsem se svoji situaci řešit tím, že najdu skrytou příčinu svého problému. Podstoupila jsem několik regresních terapií s Michaelou Valovou, a i také několik dalších terapií, se kterými Michaela pracuje, a výsledek byl ten, že jsem přirozeně otěhotněla a dnes mám šestiměsíční holčičku.”

Dáša maminka

Na co se nás ptáte?

Regresní terapie: Jaký je princip regresní terapie a co mohu očekávat?

Na základě asociací, fyzických i emočních reakcí se vracíme zpátky po časové ose až k prvotní příčině toho, co nás trápí. Pochopením širších souvislostí dochází k opravě nastavených vnitřních programů a při zpracování takových událostí tyto programy přestávají v našem životě působit.

Regresní terapie. S jakými problémy regresní terapie pracuje?

Touto metodou můžete v podstatě zpracovat jakékoli negativní principy, které se vám v životě stále opakují. A to jak vztahové záležitosti (například proč si vybírám stále stejný typ vztahů, proč stále prožívám nepřijetí), tak i fyzické zátěže (migrény, zažívací potíže, potíže s otěhotněním,) či další výzvy, které nás omezují jako například snížené sebevědomí, strachy nebo závislosti.

Regresní terapie: Budu vědět o tom, co při regresi prožívám?

Při regresi víte o všem, čím procházíte. Jde jen o to, že jste v lehce změněném stavu vědomí. Uvědomujete si sice, že sedíte teď a tady v křesle, slyšíte zvuky z okolí, vnímáte své fyzické tělo, ale zároveň se ocitáte v události, která proběhla v minulosti a vy ji prožíváte znovu – tentokrát už jako účastníci příběhu. Dochází k opravě a vy si plně pamatujete i tuto opravu, kterou pak v životě začnete prožívat.

Hluboká relaxace: S čím mi může pomoci právě hluboká relaxace?

Především vám pomůže odpojit se od každodenního stresu. Napojíte se na svůj vnitřní klid – na zdravý harmonický stav, který je každému z nás přirozený a od kterého jsme bohužel často vzdáleni. Díky tomu dochází k pozitivním změnám v čemkoli, na co jste právě zaměření. Ať už se to týká vaší psychické pohody, zdraví, vztahových záležitostí, sebevědomí, práce nebo seberealizace.

Hluboká relaxace: V běžném životě se často nedokážu uvolnit a relaxovat. Může mi i přesto tato metoda pomoci?

Každý člověk je originál, a proto reaguje odlišně. Přesto jsme všichni schopni se do tohoto stavu uvolnění dostat. Někomu to trvá déle, někdo se dokáže naladit okamžitě. Ať už to je jakkoli, pozitivní výsledky se dostaví ve větší či menší míře u každého.

Hluboká relaxace: Nedaří se mi zvládnout určitý problém, ať se o to snažím jakkoliv. Co s tím?

Při hluboké relaxaci se odpojíte od vědomé mysli. Ta kdyby věděla, jak problém vyřešit, už by to udělala. V danou chvíli se však stane jen „pozorovatelem“ celého procesu. Napojíte se na váš vnitřní zdroj, který zná to nejlepší a nejzdravější řešení, a toto řešení se začne ve vašem životě přirozeně realizovat.

Cena a objednání

Regresní terapie - 3 hodiny

1.100,- Kč/hod

Objednat

Hluboká relaxace - 1 - 2 hodiny

1.200,- Kč/hod

Objednat
Objednání

Objednání

Objednat se

Pokud máte další otázky, stačí vyplnit nezávaznou přihlášku. Budeme vás co nejdříve telefonicky kontaktovat. Případně nám volejte na telefonní číslo +420 281 973 065 nebo pište na adresu anahita@anahita.cz.