Na vlně pozitivní energie

Aqua aerobic

Užijte si zábavnou lekci v rytmu hudby a tvarujte své křivky.

Přihlásit se
Zpevněte tělo ve vodě Zpevněte tělo ve vodě
V rytmu hudby

Zpevněte tělo ve vodě

„Zdravý životní styl je nakažlivý, ale nečekejte, až ho chytíte od někoho jiného. Buďte raději ten, od koho to chytí ostatní.“

Tom Stappard

Věděli jste, že aerobic nemusíte cvičit jen na suchu? Oproti tomu klasickému je intenzivnější, a přitom ve vodě šetříte své klouby a páteř. Díky odporu vody promasírujete svaly a efektivně tvarujete svou postavu. Pravidelným cvičením dosáhnete zvýšení fyzické kondice a posílení kardiovaskulárního systému.

Pro každou ženu

Aqua aerobic je ideální pro ženy všech generací, které se nerady potí v posilovnách. Jelikož voda odlehčuje nápor na klouby, doporučujeme jej zejména ženám s nějakým tím kilem navíc a těhotným. Zapojit se mohou úplné začátečnice, mírně pokročilé i ty, které cvičí pravidelně.

Náš tip

Pokud chcete během cvičení úplně vypnout a ne se soustředit na složité choreografie, vsaďte právě na aqua aerobic. Cviky i sestavy jsou ve vodním aerobiku totiž většinou jednodušší než při klasickém cvičení na suchu.

„Pravidelným cvičením aqua aerobiku jsem postupně získala ztracenou fyzičku zpátky a mohla zase začít hrát volejbal a běhat.“

Barbora účetní

Na co se nás ptáte

Máte zkušební lekce?

Hodinu si můžete jednorázově vyzkoušet. Stačí nám zavolat v den lekce a my vám řekneme, zda máme volno.

Je aqua aerobic vhodný pro těhotné?

Ano, aqua aerobic je vhodný právě i pro těhotné. Zda to platí i pro vás, je hodně individuální. Záleží, jestli jste před těhotenstvím cvičila. Obtížnost cviků si upravíte sama. Některé prvky můžete cvičit v lehčí formě nebo je úplně vynechat. Stačí poslouchat své tělo.

Jaká je hloubka bazénu?

Hloubka bazénu je 1,2 metru.

Objednání

Objednání

Přihlásit se

Pokud máte další otázky, stačí vyplnit nezávaznou přihlášku. Budeme vás co nejdříve telefonicky kontaktovat. Případně nám volejte na telefonní číslo +420 281 973 065 nebo pište na adresu anahita@anahita.cz.