Pro celkové zklidnění

Jóga pro děti

Cvičení jógy pomáhá otevřít nový pohled na pohyb i své prožitky. Dospělým i dětem.

Přihlásit se na jógu
Hravá jóga Hravá jóga
Pružnost i soustředění

Hravá jóga

„Jóga nejen mění způsob, jakým vidíme věci, ale transformuje člověka, který vidí.“

B. K. S. Iyengar

Dětská jóga dlouhodobě patří k jednomu z našich nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších kurzů. Naše zkušená lektorka dětem jógu předává jednoduchou hravou formou a jednotlivé jógové pozice doprovází veselou básničkou nebo písničkou. Děti vede především k tomu, aby cvičily podle svých možností – neklade důraz na perfektní provedení pozic nebo soutěživost, ale na radost ze společného pohybu.

Přirozenou cestou se děti naučí poznávat a koordinovat své tělo, procvičí si všechny svaly a naučí se správně dýchat. Dětská jóga také zlepšuje soustředění, posiluje paměť a rozvíjí komunikaci i představivost. Kromě toho může pomoci vyrovnávat psychické výkyvy a učí děti pracovat se stresem. 

Pro předškoláky

Dětskou jógu doporučujeme zejména dětem ve věku od 3 do 6 let, ale záleží na aktuálním vývoji každého dítěte. Kurz probíhá každé pondělí od 16.30 hod.

Náš tip

Jóga pro děti je vhodná coby doplňkový pohyb k dynamičtějším aktivitám jako jsou plavání, lyžování, tanec nebo mini-capoeira. Děti se protáhnou, uvolní a celkově zklidní.

„Když byl Jonáš malý, projevovala se u něj roztěkanost, u žádné činnosti dlouho nevydržel. Cvičení dětské jógy jej postupně naučilo lepší koncentraci.“

Petra maminka

Na co se nás ptáte?

Kolik kurz stojí?

Cena kurzu se odvíjí od počtu lekcí. Naše kurzy rozdělujeme na dva semestry – semestr Aktivity podzim probíhá od září do ledna a semestr Aktivity jaro pak od února do června. Zpravidla se hradí dle délky semestru 20/21 lekcí. V rámci tohoto kurzu není možné lekce nahrazovat za jiné (například v případě nemoci). Více informací se dozvíte po nezávazném vyplnění přihlášky.

Můžu přijít na zkušební lekci?

V rámci tohoto kurzu bohužel zkušební lekce nenabízíme. Pokud nahlásíte storno do 48 hodin po druhé lekci semestru, storno poplatek činí 900,- Kč a zbytek uhrazeného kurzovného vám vrátíme.

Můžu se přihlásit v průběhu?

Ano, pokud je v kurzu volné místo, můžete se zapojit i v průběhu pololetí.

Objednání

Objednání

Přihlásit do kurzu

Pokud máte další otázky, stačí vyplnit nezávaznou přihlášku. Budeme vás co nejdříve telefonicky kontaktovat. Případně nám volejte na telefonní číslo +420 281 973 065 nebo pište na adresu anahita@anahita.cz.