Od malička ve výhodě

Angličtina Helen Doron English

Kolik umíš jazyků, tolikrát jsi dítětem.

Přihlásit se na angličtinu
Angličtina hrou Angličtina hrou Angličtina hrou Angličtina hrou Angličtina hrou
Všemi smysly

Angličtina hrou

„Jedině děti vědí, co hledají.“

Antoine de Saint-Exupéry

Proč učit děti jazyky už od 3 měsíců?

Může se to zdát neskutečné, ale dítě se dokáže naučit tolik jazyků, kolik mu jich umožníme pravidelně a systematicky přijímat. Psychologové doporučují učit dítě cizí jazyk na základě stejných principů jako mateřštinu – hrou, říkankami a písničkami. Učební proces je rychlejší, protože dochází ke stimulaci všech smyslů zároveň.

Přitom platí, že čím dřív, tím líp. Vždyť ani s učením mateřského jazyka nečekáme, až dítě začne mluvit. Mluvíme na ně hned od narození –vnímá tak správnou výslovnost, melodii jazyka, jednotlivá slova a slovní spojení, gramatické struktury i správný přízvuk.

Co je Helen Doron English?

Britská lingvistka Helen Doron svou unikátní výukovou metodu postavila na jednoduchém principu – děti se nejvíc učí, když si hrají. Podle jejího konceptu se již od roku 1985 učí tisíce batolat a malých dětí na celém světě. Dnes díky této metodě mluví anglicky přes 1,5 milionu studentů.

Instituce Helen Doron English zaručuje nejlepší výukové programy ve své kategorii, které vyvíjí zkušení odborníci a vyučují je pouze speciálně vyškolení učitelé s výbornou znalostí angličtiny. Ani u nás v Anahitě tomu není jinak. Ke každému kurzu je vytvořen speciální výukový set obsahující pracovní sešity, originální poslechové nahrávky a interaktivní aplikace.

Aktuálně otevřené kurzy

Baby’s Best Start : angličtina pro nejmenší (3 až 22 měsíců)

Baby´s Best Start dětem dává základy mluvené angličtiny prostřednictvím jednoduchých písniček a říkanek. Baby’s Best Start je vlastně sedm kurzů v jednom – od angličtiny přes rozvoj sociálních a předčtenářských dovedností, učení se hudbě a rytmu až po vývoj mozku, dětské znakování a pohybový rozvoj.

It’s a Baby Dragon: angličtina pro menší (2 až 4 roky)

It’s a Baby Dragon je zábavný kurz plný hudby a jednoduché angličtiny pro naše malé děti. Tento kurz je vhodný pro začátečníky nebo pro děti pokračující ve výuce po kurzu Baby’s Best Start. Naučnými příběhy děti provede princ Sam, kočka Fluffy a dráček Didi, díky kterým se děti naučí zábavnou formou celkem 400 nových slovíček, 12 písniček a zároveň rozvíjejí své pohybové dovednosti.

Fun with Flupe: angličtina pro malé (3 až 5 let)

Tento kurz je vhodný pro začátečníky nebo pro děti pokračující ve výuce po kurzu It´s a Baby Dragon. Děti si osvojují anglický přízvuk, cvičí svá první slova a utvářejí slovní zásobu, a to vše formou zábavy – poslechem hudby, pohybem, hrou a dalšími tvořivými aktivitami. Fun with Flupe přináší dětem zbrusu nové příběhy malého chlapce Paula Warda, který pomáhá svým blízkým – babičce Fix a chlupáčkovi Flupovi – napravovat maléry v kouzelné Knize rýmů. Jejich společná dobrodružství jsou námětem 12 animovaných epizod vytvořených tak, aby děti naučily slovní zásobu zhruba 660 anglických slov, bezchybnou výslovnost a základy větné stavby anglické věty. Součástí kurzu je 25 písní, které byly speciálně komponovány pro podporu cílové slovní zásoby a slovních spojení.

Pro malé děti 

Naše lekce Helen Doron English jsou vhodné pro děti ve věku už od 3 měsíců do 5 let. Výuka probíhá jednou týdně v malých skupinkách 4 až 8 dětí.

Název kurzu Věk Počet dětí Rodiče

Baby’s Best Start

3 měsíce až 2 roky

4 až 8

ano

It’s a Baby Dragon

2 až 4 roky

4 až 8

ano

Fun with Flupe

4 až 6 let

4 až 8

ne

Angličtina Helen Doron probíhá v centru na Černém Mostě
Náš tip

Nejlépe a přirozeně se děti učí jazyky zhruba od 1 do 3 let. V této době se jazyk ukládá v mozku jinde než u dospělého, a to na stejné místo jako mateřský jazyk. Stává se strukturou jejich mozku. Zní to možná neuvěřitelně, ale pro malé děti nic jako cizí jazyk neexistuje.

„Jsme rádi, že se naše děti začaly angličtinu učit prakticky už od prvních měsíců. Dostala se jim opravdu pod kůži a teď s ní nemají nejmenší problém.“

Jana Pokorná Maminka

Na co se nás ptáte

Kolik kurz stojí?

Cena kurzu se odvíjí od počtu lekcí. Naše kurzy rozdělujeme na dva semestry – semestr Aktivity podzim probíhá od září do ledna a semestr Aktivity jaro pak od února do června. Zpravidla se hradí 20 lekcí. Lekce je možné nahrazovat ve spřáteleném centru Helen Doron English Praha Hostivař (například v případě nemoci). V ceně jsou veškeré materiály, tj. pracovní listy, poslechové nahrávky a mobilní aplikace. Více informací se dozvíte po nezávazném vyplnění přihlášky.

Můžu přijít na zkušební lekci?

Ano, zkušební lekce vypisujeme zpravidla před začátkem nového pololetí. Doporučujeme vám vyplnit nezávaznou přihlášku a s nabídkou ukázkových lekcí vás budeme kontaktovat.

Můžu se přihlásit v průběhu?

Ano, pokud je v kurzu volné místo, můžete se zapojit i v průběhu pololetí.

Objednání

Cena a objednání

Přihlásit do kurzu

Cena angličtiny od září do června, tj. 40 lekcí, činí 13 950,- Kč a zahrnuje kurzovné včetně studijních materiálů Helen Doron English. Platí se ve dvou splátkách (první je vyšší včetně materiálů). Náhrady je možné čerpat ve spřáteleném centru Helen Doron English Praha Hostivař. Pokud máte další otázky, stačí vyplnit nezávaznou přihlášku. Budeme vás co nejdříve telefonicky kontaktovat. Případně nám volejte na telefonní číslo +420 281 973 065 nebo pište na adresu anahita@anahita.cz.