Harmonogram zápisu – letní kurzy plavání

LETNÍ KURZY PLAVÁNÍ 2024

Období letních kurzů
8. 7. – 23. 8. 2024

Rezervaci kurzu lze provést zasláním PŘIHLÁŠKY, případně osobně na recepci Anahita.
Po úspěšné rezervaci termínu kurzu obdržíte potvrzovací email s podklady pro platbu. Úhradu kurzu je potřeba provést zálohou 2000,- Kč do dvou dnů a doplatkem do 15. 6. 2024.
Po těchto termínech budou neuhrazené registrace zrušeny a volná místa nabídnuta dalším zájemcům o kurz.

Způsob úhrady
Platbu je možné provést v hotovosti nebo platební kartou v Anahitě, nebo on-line kartou přes internet po přihlášení do náhradového systému pod vaším účtem. Úhradu lze provést také bankovním převodem. Podrobnosti k platbě naleznete v potvrzovacím emailu o registraci.

Sourozenecká sleva
Při současné registraci sourozenců do stejného semestru můžete (po úhradě kurzovného jednoho z dětí) na recepci nebo emailem anahita(zavináč)anahita.cz požádat o uplatnění sourozenecké slevy ve výši 400,- Kč na mladšího z nich.

Vyplavání náhrad za řádně omluvené lekce nyní probíhajícího semestruStandartní převod náhrad probíhá z jarního semestru do podzimního. Pokud budete mít zájem o převod do letního kurzu, neváhejte se na nás obrátit emailem anahita(zavináč)anahita.cz a požádat o mimořádný převod. Vyplavání náhrad bude výjimečně možné v průběhu celého letního semestru.

Ceník kurzů plavání—– lekcí —- lekce 30’Po      7         3640,- KčÚt       7         3640,- KčSt       7         3640,- Kč