Fotografování pod vodou

Fotografování pod vodou

Vaše děti a Vás bude fotit Karel Fiala, fotograf specializovaný na focení pod vodou a několikrát oceněný na mezinárodních soutěžích podvodní fotografie.

Cena jednoho fotobalíčku (3 snímky v plném rozlišení elektronicky na CD i v tištěné podobě formátu 10x15cm) je 690,-Kč. Do týdne od fotografování Vám přijde informační e-mail s odkazem na náhledy Vašich fotografií, z nichž si následně vyberete Vaše TOP snímky. V případě, že si vyberete více fotografií, upřesníme cenu podle jejich počtu.

Získáte…

●  Neopakovatelné záběry vašich dětí pod vodou
●  Záběry v digitální i tištěné podobě
●  Radostný pocit a krásné záběry pro budoucnost… 🙂

Výběr fotografií a platba

Zálohu na fotografie ve výši 250,- Kč (součást rezervačního poplatku) hradíte při registraci na konkrétní termín. Doplatek zaplatíte až poté, co uvidíte náhledy, v klidu domova si vyberete  své fotky k tisku a objednáte je. Během objednávky máte možnost si koupit navíc rámeček, tisk fotky na plátno a podobně.

Hotovou zakázku obdržíte nejpozději do 3 týdnů od realizovaného focení v bazénu.

Čas

Fotografování probíhá v rezervovaném čase. Doba potřebná pro nafocení plaváčků je 10 min.

Zázemí

Součástí foto týmu je i zkušená asistentka s praxí ve výuce plavání kojenců a batolat a ochotně Vám s dětmi a jejich fotografováním pomůže. Cílem jsou spokojené maminky, tatínkové, miminka a vlastně všichni modelové a modelky nořící se před objektivem. Proto je zcela zásadní komfort a pohoda na bazénu.

Průběh fotografování

●  Vysvětlíme Vám přípravu, správný nádech, zanoření, pózování pod hladinou…
●  Mezi jednotlivými ponory ukážeme náhledy fotografií, poradíme, jak co upravit, na co se zaměřit…
●  Máte prostor na otázky, převleky, kostýmy, šátky…
●  Při focení samotného dítěte v záběru je k dispozici zkušená asistentka, která ví, jak dítě správně, klidně zanořit. Děťátko cítí oporu v asistentce a výsledkem jsou krásné fotografie.
●  Nafotíme spousty záběrů, je z čeho vybírat
●  Náhledy fotografií dostanete do týdne po focení. Z nich si vyberete finální fotky k tisku.
●  V případě, že nebudete se svými snímky spokojeni a nebudete si chtít žádné objednat, fotograf Vám vrátí  zaplacené peníze a navíc 10% za Váš čas a ochotu focení pod vodou zkusit.

Doplňky, šaty

Vždy jsou při focení k dispozici šátky, nebo jiné doplňky na zapůjčení. Můžete si obléct do vody své šaty, šátky, kraťasy, kostýmy, nebo si vzít jakékoliv doplňky. Vše musí být řádně vyprané a vymáchané v čisté vodě. Jakékoli zbytky pracího prášku, aviváže, nebo jiných nečistot a chemikálií zakalí vodu a výsledné fotografie mají nižší kvalitu.

Rezervace termínu

Rezervaci termínu můžete provést prostřednictvím rezervačního systému.
Rezervační poplatek 600,-Kč je nutné uhradit ihned po rezervaci on-line platební kartou. Rezervační poplatek se skládá z režijní platby ve výši 350,-Kč za náklady spojené s provozem bazénu v době fotografování a zálohy na fotografie ve výši 250,-Kč (záloha se odečítá z ceny za zakázky). Poplatek za registraci je nevratný.