Plavání ve vaně

Plavání ve vaně plné teplé vody za tlumeného osvětlení, je pro miminko příjemným návratem do prostředí, ve kterém se pohybovalo v maminčině bříšku. Pro rodiče je vhodnou příležitostí, jak si užívat se svým miminkem pohody a radosti z pobytu ve vodě.

Lekce plavání je dlouhá 40-60minut, probíhá vždy individuálně, to znamená, že plave pouze jedno miminko s rodičem. Plave se ve speciální velké a hluboké vaně, plné pitné vody bez další chemické úpravy a teplé 35-37°C. Maminka nebo tatínek se pod vedením instruktorky kojeneckého plavání naučí, jak s děťátkem manipulovat a jak ho správně držet. Doba pobytu miminka ve vaně se přizpůsobuje věku, náladě a schopnostem dítěte. Kromě plavání, se rodiče na lekcích dozví mnoho o psychomotorickém vývoji, výživě, masážích a zdravých pohybových aktivitách pro miminko na suchu.
Po každém plavání je nutné děťátko dobře osušit, zvláštní pozornost věnovat uším (tampónky jsou k dispozici na přebalovacím pultě) a ještě alespoň 30 min. usychat a vyrovnávat teplotní změny v uzavřených prostorách našeho centra.
Plavání ve vaně je vhodné pro kojence od 5ti týdnů. Začít můžete kdykoliv před ukončeným 6. měsícem věku vašeho děťátka.

 • Doporučujeme vzít si s sebou
  2 bavlněné pleny, velkou osušku, náhradní plenku, jednorázovou podložku, tričko a přezůvky pro rodiče
  Pokud nekojíte, nezapomeňte s sebou přibalit mlíčko pro vaše miminko, po plavání je vždycky hlad!
 • Cena
  Jednotlivá lekce plavání stojí 500,- Kč
  Permanentka na 5 lekcí stojí 2 250,-Kč
 • Cena za první lekci musí být uhrazena do 48 h před jejím začátkem, jinak rezervace zaniká
 • Stornopodmínky
  omluvení do 48 h. předem = 0,-Kč
  48-24h. předem = 40% ceny lekce
  méně než 24h = 75% ceny lekce
 • Přihlášení
  Přihlásit do kurzu se můžete prostřednictvím formuláře formuláře ZDE.